• 0
  0 Items In your Shopping Bag

  No products in the cart.

 • 0
  0 Items In your Shopping Bag

  No products in the cart.

063/12-03-004info@oglasimn.com
 • Početna
 • » Apple iphone 11 pro max / Samsung Galaxy whatsapp: +18325693867

Apple iphone 11 pro max / Samsung Galaxy whatsapp: +18325693867neverifikovan oglas

Cena: 700RSD
25. novembra 2019.
Pregleda: 119
ID oglasa: 17424
Proizvođač: Apple
Stanje: Novo
Model telefona: Apple iphone 11 pro max
Boja telefona: space gray
Memorija: 512gb
Kamera: 6.5
Svrha: Prodaja
Boja: Pink
Opis:

Apple iPhone dhe Samsung Galaxy është një origjinal krejt i ri i zhbllokuar me mbyllje të plotë kuti me një garanci ndërkombëtare 12-mujore ndërkombëtare Ngjyrat e disponueshme: e zezë, jet e zezë, ari, argjend dhe rozë e disponueshme GB: 32 GB, 128 GB, dhe 256 GB Na Kontaktoni më poshtë nëse ju jeni në internet

Numri Whatsapp +18325693867

Email: customerchoice202@gmail.com

Kontakt informacije
Kategorije:      
Telefon: +18325693867
Adresa: 111 block, , Makedonija,